00001

В Дніпровській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі з боксу та єдиноборств, 10 листопада пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з кікбоксингу по версії К-1. Троє бійців Кам`янського СК "Герць-ММА" стали призерами.

В ринг виходили понад сто спортсменів Дніпропетровщини. Серед призерів трійка представників Кам`янського СК "Герць-ММА". В активі вихованців тренера Антона Єрмашкевича два перших і одне друге місце. Чемпіонські титули завоювали: Богдан Богодюк у ваговій категорії до 71 кг (15-16 років) і Денис Рибальченко до 45 кг (13-14 років). Србну медаль виграв Дмитро Новіков, який змагався серед бійців вікової категорії 10-12 років та вазі до 48 кг.

Як повідомив тренер А.Єрмашкевич, Богдан Богодюк і Денис Рибальченко потрапили до збірної команди Дніпропетровської області і через два тижні в Києві приймуть участь в чемпіонаті України.