П'ятниця, 03 лютого 2023

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

 

 

У Кам'янському на базі фітнес-клубу "ROCK GYM" пройшло спільне бойове тренування для вихованців лівобережних секцій Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.


Програма тренування включала відпрацювання бойових прийомів у парах, поєдинки, а також вправи з атлетичним інвентарем. У тренуванні взяли участь діти різної вікової категорії, від п`яти і до шістнадцяти років. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, загальні тренування стимулюють почуття змагальності, створюють умови для обміну навичками, підтримують бойовий дух та рівень фізичної підготовки вихованців.

ВІДРОДЖУЄМО СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ЗА УМОВ ВІЙНИ

Всі наші спортивні плани щодо кіокушин-кан карате на 2022 рік стали марними відразу після запровадження в Україні військового стану, пов'язаного із вторгненням Російської Федерації. Нам довелося скасувати спортивно-масові заходи, тимчасово зупинити тренувальну, а також культурно-виховну роботу з дітьми. Зважаючи на зусилля Кабінету Міністрів України щодо відновлення економічної діяльності у неокупованих населених пунктах, тренера Кам'янської федерації вирішили відновити тренування з кіокушин-кан карате. Сьогодні тренування з кіокушин-кан карате проводяться частково на території пришкільних спортивних майданчиків та комерційних фітнес-залів. З ініціативи окремих директорів шкіл відновлено роботу секцій.

"Спорт любить регулярність та системний підхід, досягти хорошого результату можна лише за умови дотримання цих правил. Для підтримки контакту з вихованцями деякі тренери практикують онлайн-заняття. У той же час усі ми розуміємо, що віддалені форми роботи ніколи не стануть у карате основними і не зможуть замінити контактну роботу з партнером. Ось чому ми докладаємо зусиль для відновлення роботи секцій у реальному форматі. Україна ще довго житиме в умовах війни та постійної небезпеки зовнішньої агресії. У цій ситуації спортивна робота, особливо єдиноборства, стають важливою сферою діяльності, як серед дітей, так і дорослих", - вважає Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

ГОСТИННИЙ ФІТНЕС-КЛУБ "ROCK GYM"

Загалом, тренерський склад лівобережних секцій з кіокушин-кан карате вирішив провести спільне бойове тренування на базі фітнес-клубу "ROCK GYM". У цьому затишному та стильному клубі є невелика зала з м'яким покриттям. Умови клубу дозволяють проводити у ньому заняття по карате з нечисленними групами, а також індивідуальні тренування. Керівництво "ROCK GYM" дозволило нам попрацювати з дітьми у вихідний день, коли постійних відвідувачів клубу немає. Це дозволило використовувати для тренування весь зал, як м'який, так і атлетичний. З вихованцями під час загального тренування працювали Євген Колішевський, Сергій Радівілов, Максим Козаченко, Сергій Кірюхін.

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua