043178755732459 1407849623260841588 n

В Дніпрі, 28 жовтня пройшов IV Всеукраїнський турнір по дзюдо "Патріот". Троє борців з Кам`янського стали призерами.

На татамі свою майстерність і жагу до перемоги демонстрували 148 юнаків 2008/2009 року народження з Дніпра, Донецької області, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Кременчука, Павлограду, Синельникового, Світловодська, Харкова. Кам`янське представляли борці ДЮСШ № 1 та № 4. На їх рахунку три нагороди. Бронзові медалі здобули дзюдоїсти ДЮСШ № 4 - у ваговій категорії 46 кг Костянтин Яковенко, вихованець тренера Олександра Кравцова та Данило Вишницький (+90 кг), підопічний тренера Олександра Черненка. Медаль такого ж номіналу на рахунку Ярослава Вінніка з ДЮСШ № 1 (тр. Станіслав Харченко). Тимур Жалдак (тр. Василь Мосьпан) посів п`яте місце серед спортсменів вагою 81 кг.

На фото: тренер О.Черненко з призерами.