В аквапарку Дніпра 27 серпня пройшов турнір "Вечір боксу".

На ринг виходили 44 спортсмени всіх вікових категорій (починаючи з малюків) з Бердянська, Запоріжжя, Покровська, Кривого Рогу, Дніпра, Новомосковська. Кам'янське було представлене двома бійцями. У ваговій категорії 48 кг десятирічний Владислав Штирхун, вихованець тренера Валерія Шульги з ДЮСШ № 1, поступився господареві турніру Георгію Демчишину з рахунком 1:2. Досвідчений боєць Максим Городнюк (тренери Анатолій Румянцев, Ігор Урбе ДЮСШ № 1) виступав у вазі 52 кг і переміг у важкому поєдинку 2:1 Днепрянин Артура Саракова. Також в турнірі боксували вихованці Кам'янської ДЮСШ № 1, які нині представляють спортивний коледж-інтернат кафедри Дніпровського фізкультурного інституту (старший тренер Євген Бабенко, тренер Валерій Шульга). У ваговій категорії 46 кг Ростислав Гладун (перші тренери брати Шульга, В`ячеслав і Валерій) поступився Богдану Чебрасову (Бердянськ), а Данило Ребузов, боксуючи у вазі 57 кг переграв Данила Головкіна (Покровск) 2:1. Суперником Максима Кнута (перший тренер Валерій Шульга) був срібний призер чемпіонату Європи серед школярів в Грузії 2019 року Дмитро Міщенко з Бердянська. Наш земляк легко розправився зі своїм опонентом, вигравши 3:0.

Потрібно відзначити, що в якості рефері на турнірі працював кам`янчанин Ігор Урбе.

Призери "Вечора боксу" отримали грошові гонорари (від 2 тисяч до 500 гривень), кубки, медалі та грамоти.