На стадіоні "Металург" проведені змагання по легкій атлетиці, в яких взяло участь 4 спортивних колективи. Перше місце завоював колектив легкоатлетів заводу ім.Дзержинського, друге - спортсмени добровільного спортивного товариства "Хімік", третє - команда юнацької спортивної школи і четверте - легкоатлети азотно-тукового заводу.

У бігові на 100 метрів серед чоловіків перше місце посів спортсмен азотно-тукового заводу Мароховський. Його показник - 12,4 секунди. По штовханню ядра найкращих показників домігся Знак (юнацька спортивна школа), а в метанні молота Коршун (добровільне спортивне товариство "Металург").

Великий інтерес викликав забіг на 1500 метрів. З самого старту вперед вийшов легкоатлет спортивного товариства "Металург" Кушнір, але після другого кола його випередив Мароховський, який в останньому колі закріпив за собою перемогу.

Серед дівчат перше місце у бігові на 100 метрів зайняла спортсменка Демська з команди "Металург", а в бігові на 400 метрів - Козловська і Артьомова.

Міський комітет у справах фізкультури і спорту погано підготував це змагання. Не була підготовлена судейська колегія. Внаслідок такої байдужості змагання почалися з запізненням на 3 години.