438993586 1519687178612943 2111147667982288397 n

 

Спортсменки з Кам`янського стали призерками Відкритого турніру з кінного спорту "Golden horses", який відбувся 18-20 квітня у Дніпрі.

Сонячна і тепла погода сприяла проведенню Відкритого турніру Дніпра з кінного спорту серед юніорів, юнаків і дітей та Відкритого міського турніру "Golden Horses" CSN, CDN. В змаганнях, що відбулися на базі СДЮШОР, прийняли участь 20 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя, Петриківки. Кам'янське представляли вихованці тренерки Валерії Соколовської з кінного клубу "HorsesKamenskoe": Марія Іщенко і Мілана Пархоменко, учениці сьомого "А" класу ліцею № 26; Анастасія Подгородецька (учениця восьмого "А" класу ліцею № 18); студентка вишу Олександра Сміцька. Змагаючись у конкурі, наші землячки зі своїми чотириногими партнерами посіли п'ять призових місця. В дебюті турніру перше місце дісталося Марії Іщенко з Доменікою. Другою стала Мілана Пархоменко та Нікфорд. Наступного дня свій успіх знову повторили Марія та Доменіка. "Срібло" вибороли Олександра Сміцька та Мустанг. Олександра та Прерія стали також третіми. Потрібно додати, що для однокласниць Марії Іщенко та Мілани Пархоменко, призові місце це значний успіх, так як дівчата займаються кінним спортом тільки з минулого року. А найдосвідченіша спортсменка серед кам`янчанок Валерія Соколовська, на "ти" з кіньми з одинадцяти років.

По завершенню змагань переможці і призери отримали медалі та грамоти. Тепер вихованки кінного клубу "HorsesKamenskoe" готуються до наступних турнірів: в Запоріжжі (червень) та Дніпрі (серпень).

Довідка

Конкур (подолання різного виду перешкод на час) - один з наймасовіших і найулюбленіших видів кінного спорту, який цікавий і зрозумілий навіть людям, далеким від коней. Країна, яку можна вважати батьківщиною конкуру - це Франція, де в середині XIX століття були проведені перші змагання з цього виду спорту і називалися вони тоді "конкур-іпік". Брали участь у них спочатку курсанти школи кавалерії міста Сомюра, в тому числі і іноземні офіцери, які навчалися у цій школі. У програмі Олімпійських ігор конкур займає особливе місце. Перед закриттям Олімпіади проводиться конкур у два гіта, за результатами якого розігрують "Великий Олімпійський приз з подолання перешкод".

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo?fbid=1519650615283266&set=pcb.1519650801949914

319730172 470597568339974 5799306591681941017 n

 

Наказами Міністерства молоді та спорту № 7651 (від 22.12.2023) "Про затвердження складу національних збірних команд України з літніх олімпійських видів спорту на 2024 рік" та № 7787 (від 28.12.2023) "Про затвердження складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту на 2024 рік", у ці списки ввійшли 14 спортсменів Кам`янської ДЮСШ № 1.

Повний список членів національних збірних команд України оприлюднено 9 січня. З Кам`янської ДЮСШ № 1 (директор Микита Івашина) ввійшли 9 спортсменів олімпійських видів спорту і 5 неолімпійських видів спорту:

1.Шкода Євген (важка атлетика);
2.Орлянська Вікторія (веслування академічне);
3. Хоросоженко Діана (веслування академічне);
4. Коровушкіна Анастасія (веслування академічне);
5. Циганок Давид (веслування академічне);
6. Іванчук Захар (веслування на байдарках і каное);
7. Шаганенко Микита (бокс);
8. Прищепа Арина (бокс);
9. Щербина Вікторія (бокс);
10. Рибальченко Денис (козацький двобій);
11. Стогній Єлизавета (козацький двобій);
12. Тимченко В'ячеслав (козацький двобій);
13. Пономар Артем (козацький двобій);
14. Богодюк Богдан (козацький двобій).

Переможці

Восьмого вересня були підведені підсумки, започаткованого в цьому році огляд-конкурсу на кращу спортивну школу Кам`янського "Спорт за перемогу".

 

Переможцями в конкурсі став колектив ДЮСШ № 1. Начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк нагородив директора школи Микиту Івашину пам’ятним призом - музичною колонкою.

Окрім того, "Подякою" міського голови нагороджені: Діана Хоросоженко, Вікторія Орлянська - відділення академічного веслування (тренер Дмитро Хоросоженко); Михайло Варенюк, Лілія Макарова - відділення спортивної акробатики (тренерки Олена Станіславська, Тетяна Котова).

 

 kompresor 1

Мета ремонту – збільшення терміну безвідмовної роботи агрегату, показника його продуктивності


У киснево-компресорному цеху меткомбінату "Каметсталь" завершили капітальний ремонт відцентрового компресора SM-6000 потужністю 2,5 МВт. Про це йдеться в повідомленні https://gmk.center/ua/news/kametstal-zavershila-kapremont-vidcentrovogo-kompresora-sm-6000/.

Автор Галина Єрмоленко

Відцентровий компресор орієнтований на тривалу безпечну роботу, агрегат щогодини компримує близько 20 тис. кубометрів азоту, що далі транспортується до установки вдування пиловугільного палива доменного цеху.

Основне завдання проведеного капремонту – збільшення терміну безвідмовної роботи агрегату і показника його продуктивності, а також підвищення екологічної безпеки на виробничому майданчику.

Фахівці компанії, що постачає на комбінат оригінальні комплектуючі промислового компресорного обладнання, провели повномасштабний огляд компресора та провели капремонт. Вони виконали заміну ущільнення привідної шестерні, масляних ущільнень підшипників головного електродвигуна, а також газових ущільнень. Було здійснено ревізію системи охолодження компресора з очищуванням газоохолоджувачів, що безпосередньо впливає на енергоефективність та економічність роботи агрегату.

Підрядники також відремонтували усі 5 теплообмінних агрегатів компресора, після чого змонтували та успішно провели гідравлічні випробування. Окрім того, вони виконали центрування головного приводного двигуна з компресором та перевірку допусків співвісності між ними у межах 0,05 мм, калібровку байпасного клапана BOV та направляючого апарату, замінили зворотній клапан.

Фахівці протестували та виконали повірку понад 40 датчиків та електронних модулів панелі керування компресора, виконали налаштування та тестування системи протипомпажного захисту.

Відцентровий компресор імпортного виробника є високотехнологічним, його робота повністю автоматизована. Цей агрегат – один із найбільш технічно складних видів промислового обладнання ККЦ, тож потребує систематичного діагностування та капітального оновлення раз на два роки.

Нагадаємо, що наприкінці квітня "Каметсталь" завершила капітальний ремонт компресора КТК-12,5/35 №6. У ході ремонту повністю відновили основне обладнання та замінили зношені вузли й деталі. Окрім того, відремонтували систему змащення та охолодження та електродвигун компресора потужністю 3 МВт.

Юрію Петровичу Трофімову потрібне лікування, кошти на яке не під силу йому і його родині.

Рак легень – саме такий діагноз довелося почути від лікарів Юрію Петровичу, який на даний момент знаходиться в лікарні. На лікування потрібно 250-350 тис. грн. Але така сума для нього непідйомна. Тому він вперше змушений звернутись про допомогу до інших людей.

Юрій Петрович Трофімов працює вогнетривником в коксовому цеху ПРАТ "Южкокс". Він являється капітаном заводської волейбольної команди.

Реквізити для допомоги:


5355 2802 0336 8129 (ПУМБ)
4731 2191 2161 7504 ("Приватбанк")
Юрій Петрович Трофімов