Євген Грішин

 

Дружній шарж на   чотириразового олімпійського чемпіона з ковзанярського спорту Євгена Грішина. Верхнє фото з  книги "Веселий п`єдестал".

 

 

 Ще раз про спортінвентар1 ФіС 1946 1 2

Малюнок Д.Циновського "На ножах". Журнвл "Фізкультурв і спорт" 1946 рік  № 1-2.

 

Уральська блискавка Тетяна Кареліна ФіС 7 1947

 

 "Уральська блискавка". Шарж В.Тихомирнова на ковзанярку  Тетяну Кареліну. Журнал "Фізкультура і спорт"  № 7 1947 рік.

 

KeefeM20020126

З колекції Віктора КУЛЕНКА.

 

Фахівці Кам`янського комунального закладу "Спорт для всіх" Дар'я Сімковська і Світлана Швець демонструють комплекс фізичних вправ "ТАВАТА".


Табата - це тренінг, мета якого виконання фізичних вправ за чотири хвилини з інтервалами по десять секунд.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=bEEzkNlu-Iw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2BlRUr12fpHkQsyyBhYQrkJyfe6jygbLJ8qQuAP5n9QcMaqe3Nu2JwCS0

 

goluboe ozero elizavetinskij kotlovan v p elizavetovka dnepropetrovskoj oblasti.14 f

 

Жителям Кам`янського і Дніпра неймовірно повезло: поруч знаходиться відоме на всю країну Блакитне озеро. Купатися-загорати, насолоджуватися сонячними і водними ваннами виїжджати далеко не треба. Водна перлина Дніпропетровщини розташована між селищем Єлизаветівка та містом Кам’янське. У озера є також офіційна назва - Єлизаветівський котлован. Мальовничість рукотворного гідрологічного об'єкту важко порівняти з будь чим. Екологічно чистий куточок природи захоплює своєю красою. Навкруги водойми з блакитною прозорою водою розкинулися круті піщані схили, на яких ростуть сосни. Вітри не здіймають на ньому високих хвиль, а взимку озеро не замерзає. Тож, якщо ви втомилися від міського ритму - гайда на Блакитне озеро.

Фото https://map.fishergo.com.ua

 

* Продам ділянку землі 50 соток у селі Єлизаветівка. Газ, 380, криниця, фундамент для будинку 120 кв.м. із в'їздом у підземний гараж. До річки Орель 300 метрів, до Блакитного озера 800. За документами старий генплан та довіреність на мою дружину на 20 років.

* Продам двоповерховий капітальний гараж у гаражному кооперативі житлового масиву Західний міста Дніпро. Нова електропроводка, охорона.

* Продам гараж у Дніпрі в районі автовокзалу (вулиця Тісна) в гаражному кооперативі. Нова проводка, оглядова яма, пічне опалення, охорона, новий навіс по всьому ряду. Гараж знаходиться на другому поверсі. Вихід до парку Пам'яті та примирення (колишній Калініна) навпроти автовокзалу.

Все з можливістю переоформити. Мій супровід до позитивного результату.

Андрій 0979786186.

05vtnfkscn

 

В радянські часи чомусь чи не найкращими місцями культурного відпочинку вважалися локації, де раніше знаходилися... кладовища. Згадаймо Кам`янський парк культури і відпочинку, до відкриття якого раніше був розташований Заводський (інша назва – Фабричний) цвинтар. А в Харкові на території сучасного стадіону Металіст" було теж кладовище (Святого Духа). Про це згадується в журналі "Физкультура и спорт" № 1 від 1928 року.

 

1Лучший на Украине стадион ФиС 1928 1

 

"Датою народження заводського стадіону "Металіст" в Харкові вважається 1927 рік. Будівництво було розпочато у 1926 році. На Плеханівській вулиці на той час був занедбаний цвинтар, до нього примикали пустирі. У період громадянської війни та повоєнної розрухи працівники заводу розбивали тут огороди. Але в міру налагодження мирного життя з'явилися інші запити та прагнення. Будівництво було оголошено всенародним. Завод допоміг технікою. Протягом двох років у будівництві брали участь сотні робітників та службовців. Виріс красень – стадіон із футбольним полем, невеликими трибунами, ігровими майданчиками, з єдиним на той час в Україні велосипедним треком, двома спортивними залами тощо. Стадіон "Металіст" став центром спортивного життя не лише ХПЗ, а й усього Харкова. На ньому проводилися міські та республіканські чемпіонати та змагання, матчові зустрічі тощо".

Більш докладніше про історію стадіону писалося на форумі вболівальників ФК "Металіст" https://forum.metalist-kh-stat.net.ua/showthread.php?tid=4964