![F7YB9Fz8QTQ](/images/2017/2018/F7YB9Fz8QTQ.jpg)
У Дніпрі з 27 по 29 квітня проводився юніорський Кубок України з академічного веслування.
Майстер спорту Ілля Карпов посів перше місце в одиночці на дистанції 2000 метрів. Таким чином вихованець тренерів Олександра Харченко і Дмитра Хоросоженко з Кам'янської КДЮСШ "Металург" відібрався на чемпіонат Європи, який пройде 25-28 травня у Франції.
![t06utgQls68](/images/2017/2018/t06utgQls68.jpg)
"Бронзу" на двокілометровій дистанції з четвіркою з Дніпра (Лещенко Олександр, Береза Максим, Величко Володимир, Бедарєв Роман) отримав ще один "металург", рульовий Слизьковух Максим.
![r iWKVTmglM](/images/2017/2018/r_iWKVTmglM.jpg)
Текст Віктора КУЛЕНКА.