Чотири медалі завоювали кам`янчани на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед ДЮСШ та СДЮШОР.

В Умані, сьомого липня завершився командний Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ДЮСШ та СДЮШОР. У фіналі зональних змагань на старти виходили 327 спортсменів з 19 регіонів країни.

Спортсмени Кам’янської ДЮСШ №1 здобули чотири нагороди. Відзначилися вихованці Заслуженого тренера України Григорія Коломойці та тренера Віктора Миронова. Дамір Задорожний на кілометровій дистанції став срібним призером в одиночці. В його активі також третє місце, яке він посів на цій же дистанції в парі з Кирилом Пархомцем. "Бронзу" здобув на 200-метрівці і Максим Михайличенко (С-1).