На літніх кортах Кам'янського СК "Прометей" пройшов черговий тенісний турнір. За нагороди боролися спортсмени з Кам'янського, Дніпра, Новомосковська. Змагання проводилися у двох одиночних категоріях серед юнаків і дівчат: початківці любителі і продвинуті тенісисти. У кожній категорії налічувалося по 12 учасників, розбиті на чотири групи.

Серед початківців сильніше за всіх виявився Віталій Сіверський (Дніпро), який переміг у фіналі з рахунком 6:4 Миколу Шульгу з Новомосковська. Третім став кам'янчанин Ігор Ребристий. Серед тенісистів "про" в боротьбі за перше місце Захар Бондарець всуху 6:0 переграв Івана Лазарєва. "Бронзу" отримала Анастасія Хитрова, яка виграла в матчі за третє місце у Сергія Курися теж з рахунком 6:0.