У Горішніх Плавнях 14 лютого завершився тенісний турнір першої категорії "FERREXPO CUP 1". Відмінно виступили спортсмени з Кам'янського, що стали першими в парному і одиночному розрядах, як у хлопців, так і у дівчат.

В одиночному турнірі змагалися 32 тенісистки у віці до 16 років. А перемогла наймолодша, дванадцятирічна Анастасія Чернякова (дівчинці лише в травні виповнитися тринадцять), вихованка тренера Олександра Олійника з Кам'янської ДЮСШ № 2. У фіналі, торішня перша ракетка України серед тенісисток до 12 років, виграла ще в однієї кам'янчанки, чемпіонки 2019 року серед дівчаток до 14 років, Ліки Пересипкіної (нині вона тренується в Дніпрі).

По сітці турніру на шляху до фіналу наші землячки йшли відповідним чином. Анстасія Чернякова (на верхньому фото)  перемогла: столичну тенісистку Марину Харченко 6:1, 7:6; Поліну Зеленцову (с.Чайки) 6:2, 7:5; Діану Стародубцеву з Нової Каховки 6:2, 6:0; киянку Дарину Дятлову 6:0, 6:2.

На рахунку у Ліки Пересипкиної перемоги над Катериною Зік (Київ) 6:0, 6:1; Алісою Замковою (Харків) 6:2, 6:1; Вікторією Хитровою (Кривий Ріг) 3:6, 6:1, 6:4; Веронікою Заровною (Київ) 6:4, 6:4.

У фінальній зустрічі сильніше і наполегливіше Ліки Пересипкиної виявилася Анастасія Чернякова - 7:5, 4:6, 6:3.

Анастасія Хитрова пройшла кваліфікаційний відбір, але в основній сітці програла в першій зустрічі.

Треба нагадати, що у вересні 2019 року в дитячому тенісному таборі, відкритого Фондом Еліни Світоліної, була відібрана перша четвірка юних тенісистів, куди увійшла і Анастасія Чернякова. Четвірку будуть підтримувати і допомагати протягом 2020 року.

У парному розряді Ліка Пересипкіна разом з киянкою Веронікою Заровною виграли турнір. У фіналі вони виявилися сильнішими дуету з Кривого Рогу Маргарита Єршова/Вікторія Хитрова - 7:6(3), 6:1. По дорозі вони переграли Марію Петрову (Одеса)/Алісу Замкову (Харків) 6:2, 6:1. У півфінальному матчі з ними відмовилися грати дует Анна Чепелюк (Рівне)/Поліна Зеленцова (с.Чайки).

Непогано провели турнір і двоє юних тенісистів з Кам'янського, Семен Агінський (нижнє фото) і Степан Бойко. У парних змаганнях Агінський разом з Артемом Гращенковим з Одеси перемогли 7:6(5), 2:6, 10:4 києво-кременчуцький дует Володимир Катречко/Павло Резоглазов. По ходу турніру переможці виграли матчі у пар Олександр Висотін (Дніпро)/Гліб Сікач (Одеса) 6:2, 7:5; Матвій Грибков (Дніпро)/Олександр Височенко (Нова Каховка) 7:6(4), 6:3. А Степан Бойко разом з Матвієм Кобиленко з Одеси, пройшовши пару Артем Панов (Кременчук)/Артур Фоменко (Київ) 6:1, 6:3, в півфіналі поступилися 0:6, 3:6 В.Катречко/П.Резоглазов.

В одиночному турнірі Семен Агінський, вихованець тренера Олесандра Олійника, став першим серед 26 учасників. Семен по черзі здолав: Гліба Соненко (Харків) 6:0, 6:3; Володимира Катречко (Київ) 6:1, 6:3; Артема Гращенкова (Одеса) 6:1, 6:1. А у фінальній зустрічі наш земляк став сильніше Павла Резоглазова з Крменчука. Рахунок матчу 6:3, 6:1. У цьому ж турнірі Степан Бойко переміг Артема Бабенко з Херсона 4:6, 7:6, 6:4; Михайла Шевцова (Харків) 1:6, 7:5, 6:2; Ігоря Солов'я (Івано-Франківськ) 6:4, 6:2. І лише тільки в півфіналі С.Бойко поступився Павлу Резоглазову з Кременчука 1:6, 1:6.