З невдачі стартував Ілля Марченко на тенісному турнірі "Hangzhou Челленджер" з призовим фондом $1 000 630, що проходить в китайському Ханчжоу.

В 1/16 фіналу, вихованцю Кам`янського СК "Прометей" Іллі Марченко (316 позиція АТР) протистояв Рамкумар Раманатан (332) з Індії. 8 жовтня, на хардових кортах наш земляк поступився супернику з рахунком 7(10):6(8), 4:6, 4:6. Під час матчу, який тривав 2 години 24 хвилини, Ілля подав 11 ейсів і припустився 4 подвійних помилок. Рамкумар 14 разів подав навиліт, у нього було стільки ж подвійних. Марченко реалізувала 2 з 10 брейкпойнтів, у його візаві – 4 з 5.

Відзначимо, що це був третій матч Марченка після перерви на 2,5 місяці, пов'язаної з операцією на коліні. Поки що Іллі не вдається перемогти після повернення. Потрібно нагадати, що крайню перемогу Ілля отримав ще 18 травня цього року, після чого провів серію з восьми програшів.