Архип Пікуш і Дар`я Андреєва посіли призові місця у Відкритому тенісному турнірі міста Кам`янське.

Минулі вихідні (20-21 липня), відбувся Відкритий тенісний турнір міста Кам`янське. В змаганнях другої категорії, на літніх кортах СК "Прометей" в одиночних розрядах грали юнаки і дівчата віком до 14 років. За нагороди боролись тенісисти з десяти міст України. Кам`янське представляли гравці ДЮСШ № 3. В турнірі серед дівчат Дар`я Андреєва, яку тренує Михайло Шипунов, дійшла до півфіналу, де поступилася Аріні Завальній з Харкова - 1:6. 4:6. До цього етапу тенісистка на своєму шляху перемогла Марію Тюріну з Кривого Рогу - 6:3, 6:0 та одеситку Валерію Балан - 6:3, 6:2.

У турнірі серед юнаків Архип Пікуш (тр. Сергій Козченко) став срібним призером. Він виграв зустріч у Данила Шаповалова (Запоріжжя) - 6:0, 7:6(12). У півфіналі переміг Ярослава Вовка (Дніпро) - 2:6, 6:4, 10:7. Але у фіналі поступився 2:6, 4:6 Руслану Третяченко з Кривого Рогу.  Ще один кам`янчанин Владислав Андреєв, після виграшу у одесита Іллі Олійника з рахунком 6:0, 6:2, на наступному етапі поступився Артему Олійнику з Дніпра - 2:6, 6:3, 11:13 і завершив виступ.