Тенісисти-кам`янчани Анастасія Архипова, Аріана Багбая і Архип Пікуш стали призерами Відкритого чемпіонату Луцької ДЮСШ № 3.

З 13 по 17 травня в Луцьку проходив Відкритий чемпіонат ДЮСШ № 3 з тенісу. На кортах змагалися юнаки і дівчата вікової категорії до 14 років. В турнірі серед дівчат, грали 32 тенісистки, які представляли 17 міст України. Серед них змагалися і дві кам`янчанки. Обидві вихованки тренерів Григорія Никифорова (спаринг-тренер Володимир Гаврись) і Сергія Козченка стали призерками.

А.Архипова

Анастасія Архипова по ходу турніру перемогла лучанку У.Квятковську - 6:2, 6:1; Т.Лойко зі Львова - 6:2, 6:0; С.Карпалюк (С.Борщагівка) - 6:4, 6:4 і місцеву тенісистку У.Петрук - 0:6, 6:4, 11:11. Фінальна гра для нашої землячки стала драматичною. Вигравши перший сет 6:2 у Вікторії Зайченко (Київ), Архипова програла другий 4:6. А в третьому на тай-брейку поступилася 11:9.

А.Багбая

Аріана Багбая дійшла до півфіналу, де програла майбутній переможниці цього турніру В.Зайченко - 6:7, 6:3, 8:10. До цього кам`янчанка пройшла львів`янку А.Стецку - 6:0, 6:2; М.Клюс (Дубляни) - 6:3, 6:3; А.Черкун із Запоріжжя - 6:2, 6:4.

Наші землячки грали і в парному розряді. У півфіналі дует Анастасія Архипова/Дар`я Орел (Боярка) програли парі У.Петрук (Луцьк)/Н.Сіроштанова (Київ) - 3:6, 6:4, 10:8. Багбая грала разом з Є.Гусєвою зі Львова і дійшла до фіналу. В головному матчі турніру вони зустрілися з кривдницями Архипової і виграли в двох сетах з одинаковим рахунком 6:1.

А.Пікуш (ліворуч)

Архип Пікуш, пройшовши Д.Гурського (Луцьк) - 6:1, 6:2, на наступному етапі програв Д.Шутову з Херсона - 2:6, 4:6. Проте наш земляк реабілітувався в парному розряді. Граючи разом з Д.Гейващуком (Хмельницький) вони по черзі "вибили" з турніру дуети: П.Круть (Львів)/А.Забутний (Запоріжжя) - 6:0, 6:0; М.Оністрат (Святопетрівське)/Н.Герега (Івано-Франківськ) - 6:2, 6:2; Р.Третяченко (Кр.Ріг)/Д.Шутов (Херсон) - 6:2, 2:6, 10:5. А фіналі перемогли львів`ян Д.Панчишин/О.Лещук - 6:2, 6:0.

Таким чином, тенісисти-кам`янчани здобули дві золоті, срібну і дві бронзові медалі.