Тріумфально зіграли тенісистки-кам`янчанки Анна Кузнецова і Марія Кочерженко на турнірі Roger Cup U12, який проходив у Вишково (Закарпатська область), посівши призові місця як в одиночному, так і в парному розрядах.

Призерки міжнародного тенісного турніру першої категорії "Daimon Tenis Club" у Бухаресті (Румунія) Анна Кузнецова і Марія Кочерженко, повторили свій успіх через тиждень в Вишково.

В одиночці дівчата зустрілися у фінальній грі, де сильнішою стала Марія Кочерженко - 7:6(4), 6:0. На шляху до головного матчу турніру, Марія Кочерженко переграла: А.Багмет (Харків) - 6:1, 6:2; В.Антонюк (Коломия) - 6:2, 6:0; В.Клименок (Львів) - 7:5, 6:3; А.Поздєєву (Львів) - 6:3, 6:1. Анна Кузнецова була сильнішою в матчах з: М.Приданюк (В.Борщагівка) - 6:0, 6:0; В.Литвин (Київ) - 6:1, 6:2; С.Верескля (Львів) - 6:1, 6:1; Д.Тимошенко (Київ) - 6:0, 6:0.

Одноклубниці-кам`янчанки (ДЮСШ № 3) зустрілися і в фіналі парного турніру. І знову сильнішою була М.Кочерженко, яка разом киянкою Д.Тимошенко перемогли дует А.Кузнецова/А.Бубало (Луцьк) - 6:2, 7:6(5). На шляху до цієї зустрічі М.Кочерженко/Д.Тимошенко виграли у столичного дуету В.Козир/В.Литвин - 6:3, 6:1; у львівян А.Поздєєва/В.Потопляк - 6:3, 6:1; П.Зінченко (Святопетрівське)/Н.Кошкарова (Київ) - 6:1, 6:2. Пара А.Кузнецова/А.Бубало перемогли: А.Каштелян(Львів)/А.Багмет (Харків) - 6:0, 6:0; львівян С.Верескля/Ф.Губка - 6:2, 6:1; В.Клименок (Львів)/В.Антонюк (Коломия) - 6:2.

Таким чином, дві золоті медалі в активі Марії Кочерженко, два "срібла" у Анни Кузнецової.