Тенісистки-кам`янчанки Анна Кузнецова і Марія Кочерженко стали срібною і бронзовою призерками міжнародного турніру "Daimon Tenis Club", що пройшов минулого тижня в Бухаресті (Румунія).

У Бухаресті (Румунія), з 5 по 12 травня пройшов міжнародний тенісний турнір першої категорії "Daimon Tenis Club". На чотирьох літніх кортах тенісного клубу «Даймон» змагалися 32 спортсменки вікової категорії до 12 років. На турнір були запрошені тенісистки з Кам'янської ДЮСШ № 3 Анна Кузнєцова та Марія Кочерженко, які дають дві верхні строчки в рейтингу України G12. Анна Кузнецова по ходу змагань перемогла румунських тенісисток Марію Ніку - 6:0, 6:0; Олександру Стефанію Войку - 6:1, 6:3; Наталію Габрієлу Драгомир - 6:1, 4:6, 6:2. У дуже важкому фіналі поступилася безпрапорний Аріні Фоміній 2:6, 6:7. Її кривдниця у півфіналі загальмувала Марію Кочерженко - 7:6, 6:2. До 1/2 фіналу Марія переграла румунок Єву Марію Булай - 6:2, 7:6, 6:4; Катю Репетто - 6:0, 6:2; Антонію-Габрієлу Войку - 6:2, 6:3.

Наші дівчата грали і в парній розряді, де поступилися дуету Н.Г.Драгомир/А.Фоміна - 1:6, 6:7.