Переможцем тенісного турніру "Rocket Tennis Cup" серед хлопців до 14 років, що відбувся 11 травня в Кам`янському, став місцевий гравець Архип Пікуш.

На літніх кортах Кам`янського СК "Прометей", 11-12 травня відбувся турнір другої категорії "Rocket Tennis Cup" серед хлопців до 14 років. За нагороди змагалися десять гравців з Дніпра, Кривого Рогу, Кропивницького, Рокитного, Черкас та Кам`янського. Переміг Архип Пікуш з Кам`янської ДЮСШ № 3. Вихованець тренера Сергія Козченка на ходу турніру переміг свого колегу по спортшколі Данила Собка 6:1, 6:1. У півфіналі він грав ще з одним кам`янчанином Владиславом Андрієвим. Програвши перший сет 0:5, Влад не зміг продовжити зустріч і з медичними причинами знявся з турніру. А у фіналі Архип Пікуш переграв у двох матчах з одинаковим рахунком 6:1 дніпрянина Артема Олійника.