1707079132Марченко

Ілля Марченко перервав серію із чотирьох поразок і здобув першу перемогу цього року.

У Далласі (США) з 5 по 11 лютого на хардових кортах проходить тенісний турнір Dallas Open - ATP 250 із призовим фондом $841,590. Вихованець Кам'янського СК "Прометей" Ілля Марченко (6) за три години виграв свій стартовий матч у кваліфікації одиночного розряду у Брендона Холта (США).

У другому сеті наш земляк лідирував 4:2, але не втримав своєї переваги і в результаті відіграв подачу суперника на сет у десятому геймі. У вирішальній партії Марченко не зміг подати на матч за рахунку 6:5. Екс-прометеєвець записав на свій рахунок 9 подач навиліт, припустився 4 подвійних помилок, програв п'ять геймів на своїй подачі і зробив стільки ж брейків. Поєдинок тривав трохи більше трьох годин і завершився з остаточним рахунком 7:6 (3), 6:7 (4), 7:6 (1).