3af94fdc6ea19f99 V

В Києві, 22 жовтня завершився турнір "Tennis Park Foundation cup", який виграла кам`янчанка Марія Кочерженко.

За нагороди в турнірі другої категорії, на кортах змагалися 32 тенісистки з шістнадцяти міст України. Кам`янське представляли дві вихованки тренера Сергія Козченка з ДЮСШ № 3. Анна Кузнецова відсіялася вже після першого кола, кола неочікувано програла Марії Бєлєнькій з Херсону 4:6, 5:7.

Вдало провела турнір Марія Кочерженко. По ходу змагань Марія переграла з однаковим рахунком 6:0, 6:1 двох дівчат по імені Єва - Косяченко (Харків) і Бардачову (Святопетрівське). Наступною "жертвою" Кочерженко стала столична тенісистка Даніела Тимошенко, у якої наша землячка виграла з рахунком 6:2, 6:1. У півфіналі, кам`янчанка зустрічалася з Поліною Зінченко (Святопетрівське) і отримала перемогу 6:2, 6:1. Найважливіший момент турнірів завжди фінальна частина. Так от, у фіналі суперницею Марії Кочерженко була киянка Софія Суперсон, яку вона переграла з рахунком 6:4, 7:5 і отримала кубок, медаль і диплом за перше місце.