Марченко в Салінасі

Підходить до завершення "челенджер" у Салінасі (Еквадор). Вихованець Кам`янського "Прометея" Ілля Марченко в одиночному разряді вийшов до півфіналу.

На хардових кортах, Ілля Марченко в чвертьфіналі  в трьох сетах переграв другого сіяного Ріо Ногуті (Японія, АТР 231). Матч тривав 2 години та 32 хвилини. Марченко виграв перший сет 6:3, але з таким же рахунком поступився супернику в другому. У фінальній партії Ногучі вів 2:0, проте Марченко відіграв фору. В підсумку доля матчу вирішувалася на тай-брейку – 7:2 на користь екс-прометеївця.

Потрібно нагадати, що наш земляк вдруге цього сезону зіграє у півфіналі. У середині березня Марченко поступився на цій стадії "челенджера" у Пуерто-Вальярті майбутньому чемпіону Бенуа Перу. На тому турнірі українець розпочинав участь із кваліфікації.