У Вільнюсі (Литва) на хардових кортах 17 жовтня стартував тенісний турнір "Vilnius Open by kevin" - ATP Challenger Tour 80 з призовим фондом €45,730.

В першому колі одиночного розряду вихованець Камянського СК "Прометей" Ілля Марченко переміг Мірзу Башича із Боснії та Герцеговини - 7:5, 6:2. Наш земляк виконав п'ять ейсів, зробив три брейки та не програв жодного гейму на своїй подачі. Наступним суперником Іллі стане переможець зустрічі між лідером посіву Томашем Махачем із Чехії та норвежцем Віктором Дурасовичем.

Потрібно нагадати, що Марченко зрівняв рахунок у особистих протистояннях з боснійцем: у 2018 році Ілля зустрічався з Башичем у чвертьфіналі хардового "челенджерах" в Алмати і знявся з матчу у другому сеті за рахунком 7:5, 4:2 на користь суперника.