15 квітня профспілка «Металургів» подарувала міській лікарні швидкої допомоги спеціальнідва комплекси, набір французьких фільтрів COVIDEN і перехідники під маски для боротьби з COVID-19.

Цей некомерційний продукт, який створений фахівцями Італії та вже успішно використаний в багатьох регіонах України, безпосередньо захищає лікарів Кам’янського в момент контакту з пацієнтами. У тому числі й тих, які заразилися коронавірусом COVID-19.


У країнах з найвищими показниками захворюваності коронавірусом по різному борються з "заразою", яка швидко розповсюджується. В Італії, зокрема, прекрасно себе зарекомендували маски з елементами фільтру COVIDEN (виробник Франція), які використовуються на апаратах штучної вентиляції легенів (ШВЛ). За запевненнями виробників подібних фільтрів захист від впливу вірусів і бактерій становить вище 99,9%. Такі комплекси зможуть захистити медиків протягом не менше 24-х годин.

 


Подібні маски для наших медиків міської лікарні швидкої допомоги закупила і профспілка "Металургів". Але маски – це півсправи, необхідно також було зробити спеціальні пластикові перехідники, до яких приєднуються змінні фільтри COVIDEN. Звернувшись до фахівців, перехідники на один і два фільтри були виготовлені та сьогодні вручені заслуженому лікарю України, генеральному директору Кам`янської міської лікарні швидкої допомоги Ростиславу Винарю.


"У період розповсюдження по країні вірусної інфекції дуже важливо створити всі умови роботи нашим медикам, які стоять на передовому рубежі, рятують людей, приймають перший удар від дії COVID-19 на себе, – сказав голова профкому Олег Нагорний. – Це завдання не тільки уряду України, а й кожного свідомого громадянина, організації, підприємства... Я сподіваюся, що вручені профспілкою "Металургів" засоби захисту дуже допоможуть у роботі нашим медикам, додадуть їм впевненості та оптимізму".


Якщо комплекс отримає позитивні відгуки від наших лікарів, він буде запущений в масове використання.

 


Деякі характеристики фільтра:
 дихальний обсяг 150-1500 мл;
 антибактеріальна ефективність>99.9999%;
 антивірусна ефективність>99.999%;
 рекомендований час використання – не більше 24 годин.