На Чемпіонаті Європи з армрестлінгу серед пара-спортсменів, що відбувся 8-9 травня в Братиславі (Словаччина), кам`янчанин Євген Григір виборов дві нагороди.

В змаганнях з пара-армрестлінгу взяли участь 1003 атлета з 26 країн Старого Світу. В боротьбі на праву і ліву руки, кам`янчанин Євген Григір здобув дві бронзові медалі.

Майже три роки відомий у Кам`янському атлет, разом із своїми тренерами Едуардом Аноткіним та Дмитром Сорокою, йшли до медального успіху на міжнародній арені. І нарешті це вдалося. Непоганим став минулорічний сезон, коли на шляху до омріяної нагороди чемпіонату Європи, що відбувся у Молдові, до п’єдесталу не вистачило зробити лише одного кроку. Цього ж разу плідна робота над помилками дала більш гучніші результати – у ваговій категорії 80 кг Євген здобув відразу дві бронзові нагороди.

Тепер спортсмен та його команда після відновлення розпочне підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться з 15 по 25 серпня у Кишиневі, столиці Молдови.