IMG 0465807346a1cc1cf92d9511baedfb4f V

В польському місті Юлінек, підходить до завершення молодіжний Чемпіонат Європи з міжнародних шашок.

24 березня завершився турнір з класичних шашок. І він став дуже вдалим для українських гравців, та насамперед для кам`янчан. Найсильнішим гравцем Старого Світу став учень ліцею ІТ Андрій Блоха (на фото праворуч). Як повідомив його тренер Ігор Губарєв (ДЮСШ № 2), Андрій забезпечив собі золоту медаль після першого туру. "Андрій в першому турі виграв у шашкіста з Литви, але не придав цьому значення, - розповідає І.Губарєв. - Він вважав, що найсильніший є гравець із Латвії, який був посіяний під першим номером. Але литовець після поразки підбадьорився і почав вигравати та робити нічиї у всіх суперників. В кінцевому результаті, він і Блоха набрали однакову кількість очок. Але за рахунок перемоги, у Андрія виявився коефіцієнт кращий. Він перший, а литовець другий. Спортсмен із Польщі посів третє місце. Ще один кам`янчанин зупинився за крок до призової трійки. Чотирнадцятирічний кандидат в майстри спорту Іван Суров (тренерка Альона Губарєва, ДЮСШ № 3) зіграв внічию з чемпіоном. Але програв тай-брейкову боротьбу за 2-3 місця".

Для України в жіночому турнірі "срібло" принесла Альона Носарєва із Запоріжжя.

Зараз йде боротьбв в турнірі із блискавичних (бліц) шашок. До Андрія Блохи і Івана Сурова приєдналася їхня землячка Віра Попруга, яка нині захищає честь Дніпра. Молодіжний Чемпіонат Європи з шашок-100 завершиться завтра турніром з рапіду (швидкі шашки).