З нагоди Дня фізичної культури і спорту, у Кам`янському 14 вересня провели турнір з блискавичних шахів.

В рамках святкування Дня фізичної культури і спорту, у Кам`янському Центральному парку відпочинку була проведена низка різноманітних спортивних заходів. Одним з них став шаховий бліцтурнір, ініційований головою міської молодіжної шахової федерації Дмитром Задорожним (ДЮСШ № 3). Свої майстерність, удачу, логічне мислення демонстрували 17 гравців. Призи розігрувались серед дорослих та юнаків. За підсумками змагань, набравши 8,5 очок, перемогу святкував 18-річний кандидат в майстри спорту Дмитро Хрестовий. Маючи в активі на одне очко менше, друге місце посів Володимир Донець. "Бронза" дісталася Геннадію Максиміву (7 очок). Серед юнаків перша позиція дісталася Івну Мішагіну (6-7 місце в загальному заліку), у якого 5 очок. Друге і третє місця посіли Віктор Гончар (5) та Ростислав Остапюк (4,5). Призери були нагороджені медалями і грамотами. Свою нагороду отримала і єдина дівчинка змагань Варвара Литвинова.