Кам`янський Центр "Спорт для всіх" провів шаховий турнір "Хід конем", присвячений Дню визволення України від фашистських загрбників.

До змагань долучилися десять гравців-аматорів, які в фойє кіноконцертної зали "Мир" провели дев`ять турів. Переможцем став Михайло Резвов, набравший 7,5 очок. Михайло програв одну зустріч третьому призеру Юрію Климарчуку, і звів внічию матч з Володимиром Петровським. На другомі місці фінішував юний Владислав Литвин. В його активі на одне очко менше. І на третій позиції зупинився Юрій Климарчук, у якого теж 6,5 очок.

Після закінчення турніру, головна спеціалістка "Спорт для всіх" Ірина Панус вручила всім учасникам сувенірну продукцію Центру, а призерам ще й медалі та грамоти.