На чемпіонаті світу серед ветеранів легкої атлетики, що завершився у Швеції, кам`янчанин Василь Карпович в складі команди українських стаєрів завоював золоту медаль.

В Гетеборзі (Швеція), з 13 по 25 серпня проводився XXV World Masters Athletics Championships. Спочатку цей чемпіонат світу був запланований на 2023 рік, але його перенесли через пандемію COVID-19. В змаганнях серед ветеранів-легкоатлетів приймали участь понад вісім тисяч спортсменів з 111 країн. Україну представляли 37 учасників, які виступали у всіх дисциплінах. Команда українських стаєрів у напів марафонському забігу (21 097,5 метрів) серед чоловіків старше 65 років посіла перше місце. Разом з кам`янчанином Василем Карповичем (на фото крайній праворуч) чемпіонами стали Василь Лашкул (Олександрія) та Віктор Недибалюк (Біла Церква).

"Траса була дуже складна, багато гірок, рівнини майже нема, тому гарний результат показати складно, - пояснює Василь Карпович. - В групі 65-69 років бігли більше 70 чоловік. Я показав результат 1:33:43 і став тринадцятим. Василь Лашкул серед наших бігунів самий молодий, йому тільки виповнилося 65 років. Вася став срібним призером в індивідуалці. Віктор Недебалюк показав шостий результат".