Кубок Кам'янського з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів набирає обертів.

На стадіоні ДЮСШ № 2 третього серпня відбулися зіграні матчі, встановлені Кам'янського з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів, організовані федерацією футболу міста спільно з управлінням молоді та спорту міськради. У трьох зустрічах команди забили 27 голів. Найбільше м'ячів - 9, побувало у воротах "Золотих пісків" у матчі з "ПМГУ Каметсталь". Після першого тайму металурги вели 3:1. Ще шість голів вони провели після перерви, пропустивши у своїх тільки один. Інша команда металургів "ПМГУ МПС" перемогла "Амкал" з рахунком 4:2. «Вогнеборець» (Сєверодонецьк) виграв матч у команди «Оріль-Лідер» - 7:3.