Після першого етапу чемпіонату міста Кам'янське з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів визначився одноосібний лідер - команда "Атлетик".

На майданчику Кам`янської ДЮСШ № 2, 31 травня завершився перший етап чемпіонату міста з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів. Здобувши перемоги у всіх матчах, одноосібним лідером став "Атлетик". В останньому матчі команда переграла "ПМГУ Камет-сталь". Після першого тайму вигравали металурги 4:3. Але після перерви гравці "Атлетика" створили камбек і довели рахунок до перемоги - 7:4. Інші матчі завершилися з такими результатами: "Альянс" - "Легіон" 3:1; "Вогнеборець"-"ПМГУ МПС" 5:0; "Амкал" - "Оріль-Лідер" 6:5. Про це повідомляє Федерація футболу Кам'янського,

Другий етап чемпіонату розпочнеться 8 червня.