438993586 1519687178612943 2111147667982288397 n

 

Спортсменки з Кам`янського стали призерками Відкритого турніру з кінного спорту "Golden horses", який відбувся 18-20 квітня у Дніпрі.

Сонячна і тепла погода сприяла проведенню Відкритого турніру Дніпра з кінного спорту серед юніорів, юнаків і дітей та Відкритого міського турніру "Golden Horses" CSN, CDN. В змаганнях, що відбулися на базі СДЮШОР, прийняли участь 20 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя, Петриківки. Кам'янське представляли вихованці тренерки Валерії Соколовської з кінного клубу "HorsesKamenskoe": Марія Іщенко і Мілана Пархоменко, учениці сьомого "А" класу ліцею № 26; Анастасія Подгородецька (учениця восьмого "А" класу ліцею № 18); студентка вишу Олександра Сміцька. Змагаючись у конкурі, наші землячки зі своїми чотириногими партнерами посіли п'ять призових місця. В дебюті турніру перше місце дісталося Марії Іщенко з Доменікою. Другою стала Мілана Пархоменко та Нікфорд. Наступного дня свій успіх знову повторили Марія та Доменіка. "Срібло" вибороли Олександра Сміцька та Мустанг. Олександра та Прерія стали також третіми. Потрібно додати, що для однокласниць Марії Іщенко та Мілани Пархоменко, призові місце це значний успіх, так як дівчата займаються кінним спортом тільки з минулого року. А найдосвідченіша спортсменка серед кам`янчанок Валерія Соколовська, на "ти" з кіньми з одинадцяти років.

По завершенню змагань переможці і призери отримали медалі та грамоти. Тепер вихованки кінного клубу "HorsesKamenskoe" готуються до наступних турнірів: в Запоріжжі (червень) та Дніпрі (серпень).

Довідка

Конкур (подолання різного виду перешкод на час) - один з наймасовіших і найулюбленіших видів кінного спорту, який цікавий і зрозумілий навіть людям, далеким від коней. Країна, яку можна вважати батьківщиною конкуру - це Франція, де в середині XIX століття були проведені перші змагання з цього виду спорту і називалися вони тоді "конкур-іпік". Брали участь у них спочатку курсанти школи кавалерії міста Сомюра, в тому числі і іноземні офіцери, які навчалися у цій школі. У програмі Олімпійських ігор конкур займає особливе місце. Перед закриттям Олімпіади проводиться конкур у два гіта, за результатами якого розігрують "Великий Олімпійський приз з подолання перешкод".

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo?fbid=1519650615283266&set=pcb.1519650801949914