Вирішальний гол Єгора Ярмолюка, приніс команді України U21 перемогу над Сербією та гарантував нашій збірній фініш у топ-2 групи відбору на молодіжне Євро-2025 з футболу.

Молодіжна збірна України здобула вольову перемогу у відборі на Євро-2025. У сьомому поєдинку жовто-блакитні обіграли Сербію з рахунком 2:1. Серби відкрили рахунок вже в дебюті зустрічі. Після подачі з кутового відзначився форвард Самед Баждар. Проте ще до перерви Назар Волошин сквитав м`яч. А після перерви пенальті заробив на собі Ілля Квасниця. Реалізував удар з 11-метрової позначки Єгор Ярмолюк (на фото). І забив гол вихованець тренера Кам`янського "Прометея" Миколи Голіка дуже елегантним ударом, який вболівальники охрестили "в стилі Паненки"

Команда України набрала за три поєдинки до завершення кваліфікації максимум очок - 21. Зокрема українці обіграли Англію, завдяки чому випереджають чинних чемпіонів молодіжного Євро у турнірній таблиці.