У Кам`янському відбувся турнір зі стрітболу, який виграли "Старички", а команда "USA" стала бронзовим призером.

На спортивному майданчику Кам`янського Центрального парку відпочинку, 26 липня відбувся турнір зі стрітболу. В змаганнях, організованих комунальним закладом "Спорт для всіх", приймали участь шістнадцять аматорських команд вікової категорії 15 років і старше. На початку заходу учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів України. Також з Днем медика привітали присутню на турнірі представницю спортивного медичного центру Альону Оріховську. Ігри турніру пройшли за олімпійською системою (на вибування). За кубок переможця у фіналі змагалися чотири найсильніші команди. Динамічні поєдинки супроводжувалися й видовищними трюками. Наприклад, слем-данк (удар м'ячем згори по кошику) демонстрував один з кращих гравців змагань Ілля Дмитренко з команди-переможниці "Старички". До речі, разом з ним кубок, медалі і грамоти за перше місце отримали Віталій Передерій, Олексій Черноус, Юрій Василишин. Друге місце посіла команда "Водники", а третіми стали гравці "USA". Подарунки також отримали найактивніші учасники турніру за допомогу у суддівстві.