trener 5bc0978c6f242
 
Емігрант з України, колишній житель Кам'янського, Андрій Степанченко протягом останніх семи років готує найкращих американських гімнастів до чемпіонатів світу. Зараз він працює в олімпійському центрі США в Колорадо. Про нашого земляка розповіли в одному з сюжетів "Голосу Америки", пише https://www.5692.com.ua/news/2184083/kamencanin-gotovit-amerikanskuu-sbornuu-na-cm-po-gimnastike .
 
- Я їхав в Америку, щоб втілити свою тренерську мрію і працювати з атлетами вищої категорії світового рівня гімнастики, - розповідає Степанченко.
 
На даний момент він готує команду до чемпіонату світу в Катарі, який стартує 19 жовтня. У світовому рейтингу команда США з гімнастики стабільно тримається на 4-5 місці. Період з 2012 до 2016 років вважають найуспішнішим в історії американської гімнастики.
 
У зазначений період Андрій Степанченко працював асистентом головного тренера. І саме тоді він двічі був нагороджений - отримав звання тренера року США в 2015 і 2016 роках.
 
А з березня 2017 він заступив на посаду головного тренера чоловічої збірної команди США з гімнастики.
 
Спортсмени розповідають, що їм подобається працювати з українцем і називають його професіоналом, яких сьогодні мало.
 
До переїзду в США Андрій Степанченко жив в Кам'янському і виступав за збірну України на чемпіонатах світу. У 1994 році він завоював першу "бронзу" в скарбничку української збірної.