У Вільнюсі (Литва) пройшов чемпіонат світу з боротьби на поясах Алиш. Участь у турнірі взяли майже 100 спортсменів із 22 країн.

Як інформує champion.com.ua, спортсмени збірної України посіли перше місце у загальнокомандному заліку, виборовши 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Першими в абсолютній ваговій категорії виступали дівчата, які зуміли вибороти відразу дві нагороди: Ганна Телькова отримала золото світової першості, Вікторія Сукретна – бронзу.

Згодом свою майстерність на килимі продемонстрували і хлопці. У тій же абсолютній ваговій категорії українці «забрали» собі весь комплект нагород – на першу сходинку п'єдесталу зійшов Андрій Нікітченко, на другу – Валерій Комар, на третю – Андрій Куник.

Після виступу в «абсолютці» борці змагалися у своїх вагових категоріях, де зуміли отримати 4 золота, срібло та 2 бронзи.

У ваговій категорії 80 кг не було рівних Леоніду Рябчуну, Андрій Куник взяв золото у категорії 90 кг, Валерій Комар і Костянтин Коптєв святкували свої перемоги у 100 та +100 кг, відповідно.

Срібним призером став Ярослав Мосіндз (70 кг), бронзу здобули Артур Авраміді (90 кг) та Андрій Нікітченко (+100 кг).