На міжнародному турнірі з тхеквондо "DUTCH OPEN 2023 - WT G1" в Ейндховені (Нідерланди), де змагалися 1150 бійців різних вікових категорій із 49 країн світу, спортсменка із Кам`янського стала срібною призеркою.

Поліна Кучерява, вихованка тренера Андрія Стовбана з Кам`янської ДЮСШ № 1, стала другою серед кадеток у ваговій категорії 68 кг. Разом з нею, в цій вазі (група "А") суперницями були десять спортсменок: із Іспанії (4), Німеччини (3), Нідерландів, Бельгії та Ірландії.

Поліна провела три поєдинки. По ходу змагань наша землячка перемогла з рахунком 2:0 представниць Німеччини та Ірландії, та поступилася спортсменці із Іспанії.

Нагадаю, що в 2022 році Поліна Кучерява була учасницею Чемпіонату Європи серед юнацьких олімпійських вагових категорій з тхеквондо. Спортсменка виграли турнір з тхеквондо ВТФ, який проходив у Німеччині, стала бронзовою призеркою Кубку Польщі з Олімпійського тхеквондо серед юніорів (до 17 років) та турніру Кубку світу "Polish Оpen". А ще, Поліна представляла Україну на Всесвітньому фестивалі "She Runs – Active Girls’ Lead" в Брюсселі (Бельгія).