ГороднюкnJuwiHOOrlk

З 24 по 29 травня в місті Умань проходив відкритий Всеукраїнський боксерський турнір серед юнаків. Участь у змаганнях прийняли 130 спортсменів з Білорусі, Молдови, Ізраїлю, Словаччини та України. Місто Кам'янське представляв боксер у ваговій категорії до 46 кг Максим Городнюк (ДЮСШ № 1 - СК "Дзержинець"). Як повідомив його тренер Анатолій Румянцев, у першому двобої Максим нокаутом по печенці виграв у боксера з Молдови Кирила Волка. Потім Максим здолав одесита Семена Семеніна. Та нажаль у фіналі, роздільним рішенням суддів 1:2, Максим Городнюк поступився Володимиру Єрьоменко з Харкова. Таким чином наш земляк посів друге місце. Зараз Максим впевнено продовжує готуватись до чемпіонату Європи у Хорватії.