В фінал Всеукраїнського турніру в Кривому Розі вийшли троє боксерів з Кам`янського, а золотим призером став Родіон Сидоров.

В Кривому Розі, 20 червня закінчився триденний Всеукраїнський турнір з боксу пам`яті майстра спорту Ігоря Клевцова. За нагороди змагалися 86 спортсменів із Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської областей. На ринг спортклубу "КБ-75" виходили і бійці кам'янських тренерів Андрія Шешурєва ("Ринг"), Валерія Шульги (БДТ), Івана Карповича ("RuDi"), Олега Лісняка і Івана Ляшенка (ДЮСШ № 2). В фінал вийшли троє наших земляків. Провівши три переможних поєдинки, золоту медаль турніру у ваговій категорії 70 кг виграв Родіон Сидоров, вихованець тренера А.Шешурєва. "Срібло" дісталося Максиму Сандуляку (44 кг) з Будинку дитячої творчості і важковаговику Еріку Гончаренко (тренер І.Карпович). Третє місце посіли підопічні тренера О.Лісняка - Ілля Рибаков (48 кг) та Микита Лісняк (57 кг).