ac2f1d22bc19157d87a4918fe V

В Боянах (Чернівецька область), 29 жовтня завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівачат 2010/2011 років народження. Двоє бійців з Кам`янського стали бронзовими призерами.

На протязі тижня на ринг виходили 360 спортсменів з багатьох регіонів України. В складі збірної Дніпропетровської області, яку очолював старший тренер Олег Калишенко, змагалися двоє кам`янчан. Як розповів тренер Валерій Шульга (БДТ-"Ринг"), за нагороди билися його підопічний Владислав Штирхун і Софія Лапшик, вихованка тренера Геннадія Молокова з ДЮСШ № 1."Тринадцятирічний Влад боксував у ваговій категорії 57 кг, де змагалися 15 бійців. Хлопець провів три поєдинки. Два з яких стали переможними, - пояснює тренер. - З рахунком 3:2 виграв у Ігоря Кашперука з Одеської області. За явної переваги він переміг столичного боксера Матвія Кирпиченка. Та у півфіналі поступився майбутньому чемпіону Олександру Луценко з Вінничини. Таким чином у Владислава Штирхуна бронзова медаль. Соня Лапшик теж стала бронзовою призеркою. Дівчина виграла у Уляни Гордій з Хмельницької області, а у півфіналі програла Вікторії Амельченко з Донецька".

Потрібно відзначити, що Дніпропетровщину на Чемпіонаті України представляли 19 хлопців і 9 дівчат. У фінальних поєдинках представники нашої області виграли чотири золоті і одну срібну медалі. Таким чином по загальній кількості нагород Дніпропетровська область краща в Україні.

396715225 3128559897288008 3020803998710873596 n

Фінальні поєдинки за участю боксерів Дніпропетровщини

46 кг - Вовк Злата поступилася представниці Закарпатської області;
48 кг - Ткаченко Ася перемогла представницю із Донецької області;
60 кг - Асатова Єлизавета перемогла представницю Дніпропетровської області;
60 кг - Коцогуб Ксенія поступилася представниці Дніпропетровської області.
37 кг - Мельник Захар поступився представнику Одеської області;
46 кг - Разліванов Єгор переміг представника із Івано-Франківської області;
60 кг - Демчишин Георгій переміг представника Чернігівської області;
66 кг - Стрігунов Данило переміг представника Черкаської області;
70 кг - Ткаченко Богдан переміг представника Полтавської області.

В Коломиї 3-7 листопада відбудеться турнір найсильніших боксерів 2010/2011 р.н., після якого буде сформована збірна України для виступу на Чемпіонаті Європи.