Коронавірус паралізував весь спортивний світ, більшість змагань скасовано або перенеслося. Але життя продовжується. Тренери знаходять різні можливості підтримувати фізичну форму своїх вихованців.

Так, тренер шахової секції Кам'янської ДЮСШ № 3 Дмитро Задорожний, анонсував 16 березня участь своїх учнів в онлайн-турнірі "ДЮСШ № 3 Кам`янська Arena" на всесвітньовідомому сайті www.chess.com І якщо в першому турнірі взяло участь 15 юних кам'янчан, то в наступних грали вже по 25 шахістів.

Не відстала від колеги і тренер з шашок Альона Губарєва (на фото). "Вперше для "гномичемпіони" запускаю шашковий інтернет-марафон "Грай/вирішуй", щоб не нудьгували. Тренуванням і новим знанням - бути!", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Тренерське подружжя Свіжевських, Юлія та Євген, з цієї ж спортивної школи, знайшли вихід із ситуації, щоб діти не втрачали спортивну форму. Всі вправи вони дають їм в своїх групах Вайбера. "Наші спортсмени відділення тхеквондо ДЮСШ № 3 вже виконали одне з домашніх завдань "Спортивний карантин" і скинули нам з Юлією Петрівною відеозвіти. Кожен день наших спортсменів тхеквондо чекають нові завдання. Молодці і розумнички! Так тримати!" - пише в соцмережі Євген. "Марафон "Спортивний карантин" триває! У нас не тільки фізичні вправи, але і творчі! Малюнок на тему "Я люблю тхеквондо", - повідомляє Юлія.