2 жовтня в Придніпровському державному металургійному коледжі пройшло відкриття щорічної спартакіади серед студентів цього навчального закладу. Керівник фізвиховання коледжу Іван Якименко відрапортував про підсумки за минулий навчальний рік. Почесний гість спортивного свята начальник відділу молоді і спорту Кам`янської міської ради Едуард Коряк і директор металургійного коледжу Ольга Александрова вручили нагороди, завойовані спортсменами.
Присутнім були продемонстровані музичні номера у виконанні студентів ПДМК.

Розповідає керівник фізичного виховання Іван Іванович Якименко: "Ми щорічно проводимо в коледжі спартакіаду серед студентів всіх курсів. Після чого у вересні до Дня фізичної культури підводимо підсумки. Але цьогоріч із-за непогоди свято відкладалося двічі. Нагороджуємо за кожним видом окремо і підводимо загальнокомандні результати. Потім ми відбираємо найкращих спортсменів і формуємо команди, які беруть участь у регіональній спартакіаді серед навчальних закладів першого-другого рівня акредитації. Протягом останніх років збірна команда металургійного коледжу займає в ній перше загальнокомандне місце. У минулому навчальному році наші спортсмени стали кращими в восьми видах, а коледж став третім в області в конкурсі на кращий стан фізичної культури і спорту".

Після урочистої частини пройшли змагання з багатоборства (підтягування на перекладині, стрибки в довжину з місця, гирьовий спорт, пробиття пенальті).