![irjkf59895207 167686286504848319 4282423341500858368 n](/images/2018-2019/irjkf59895207_167686286504848319_4282423341500858368_n.jpg)
Одинадцятого травня в Дніпрі відбувся обласний тур Всеукраiнського лiтературно-мистецького конкурсу "Щоб далi йти дорогою одною", присвяченого героiнi Украiни, поетесi Оленi Телiзi. Кам`янське представляли учнi 9 класу середньої загальноосвітньої школи № 6. За ліричну постановку за мотивами вірша О.Теліги "Вечірня пісня" (постановник – Олена Федіна), В.Прокопюк та Р.Буланий отримали подяки та цінні подарунки.
![школа59995455 168628675568181646 6853187436839698432 n](/images/2018-2019/школа59995455_168628675568181646_6853187436839698432_n.jpg)