![48417455 272561016752839 2305229666408988672 n](/images/2018-2019/48417455_272561016752839_2305229666408988672_n.jpg)
Учениця 9 класу Кам`янської СШ № 6 Вероніка Прокопюк отримала грамоту за преше місце в обласному конкурсі "Відгук на сучасну українську книжку".
Відгук Вероніка написала на книжку "Радіо "Лісовичок-FM" нашої кам’янської байкарки Олени Ляшенко, яка викладає українську мову в класі, де навчається Вероніка. Як розповідає сама переможниця, влітку на презентації книжки у місті та області, вона мала змогу не лише бути присутньою, а й зіграти головну роль однієї з байок, яка увійшла до книжки, що й надихнуло дівчину на участь у конкурсі.
Роботу Вероніки можна переглянути на сайті Національної бібліотеки для дітей (КЛЮЧ, Київ).