Награждение фотоконкурс

18 березня – ще одна пам’ятна дата в історії Центру позашкільної роботи та дитячої творчості – в цей день відбулась урочиста церемонія нагородження учасників ІІ Відкритого міського фотоконкурсу «ОБ’ЄКТИВна РЕАЛЬНІСТЬ».

Перед початком церемонії у фойє всі присутні мали змогу ознайомитись з представленими роботами переможців та учасників, які надали свої світлини для демонстрації.

Було відзначено, що конкурс стає популярніше серед цільової аудиторії творчих неординарних особистостей, адже все активніше пробуджує інтерес серед широкого кола вибагливого інтелектуального поціновувача. Для порівняння: в минулому році було надіслано 162 світлини учасниками нашого міста, на разі, конкурс охоплює 10 міст та селищ Дніпропетровщини відповідно - 124 учасники!

Ми, як організатори, шукаємо нові форми проведення конкурсу «Об’єктивна реальність» для надання особливого, притаманного виключно йому, іміджу та створення його характерних традицій для збільшення масштабів фото-змагань.

Конкурс «Об’єктивна реальність» проводиться за ініціативи Управління освіти і науки, Центру позашкільної роботи та дитячої творчості та за підтримки фотохудожника Міжнародної Федерації фотомистецтва ФІАП при ЮНЕСКО Андрія Юрлова, митця із Словаччини (м. Жиліна, Словаччина).

Метою конкурсу є концентрація уваги потенційної майбутньої еліти до світлині як мистецтва та інтелектуальний розвиток нації.

Цьогоріч на церемонії нагородження були присутніми, на привеликий жаль, не усі учасники в силу об’єктивних причин, тим не менш, в залі Центру знаходилась велика кількість творчих особистостей, що внесли в конкурс «Об’єктивна реальність» своє світосприйняття, своє відчуття духовної, таємничої, суб’єктивної реальності.

Було «зафіксовано» та «зупинено» 466 неповторних миттєвостей нашого повсякденного життя!

Серед великої кількості гідних для перегляду робіт було визначено 46 найкращих у номінаціях «Чорно-біле фото» та «Кольорове фото».

Неординарне дитяче сприйняття оточуючого світу оцінювало професійне журі у наступному складі:

Андрій Юрлов, фотохудожник Міжнародної Федерації фотомистецтва ФІАП при ЮНЕСКО.

Людмила Соловйова, фотомитець зі Словаччини.

Сергій Музика, фотохудожник (Дніпродзержинськ).

Володимир Дудка, фотохудожник (Дніпродзержинськ).

Олег Ткачов, фотохудожник (Дніпродзержинськ).

Тетяна Анікєєва, директор ЦПР та ДТ, голос якої поєднував думку дев'яти фахівців-художників Центру.

Початок святкового нагородження ознаменувався записом відеозвернення Андрія Юрлова. Приємні миті нагородження чергувались виступами вихованців Центру позашкільної роботи та дитячої творчості – Зразкового колективу школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» (Діана Вишницька, середня група), естрадної студії «Пролісок» (Дар’я Уріку) та колективу естрадного танцю «Імпульс».

Грамотами за активну участь у конкурсі «Об’єктивна реальність» були нагороджені керівники юних фотомитців, що надали найбільшу кількість світлин:

Наталія Олександрівна Вітохіна (КЗ «Технічний ліцей Дніпродзержинська»).
Володимир Григорович Скавронський («Станція юних техніків», Дніпропетровськ, Фотостудія «Світопис»).

Серед активних та працелюбних учасників, які надали найбільшу кількість своїх робіт грамоти отримали:

Ольга Клименко (Кривий Ріг КПНЧ «Вершина», гурток «Велосипедний туризм»).
Ангеліна Черноуська (Кривий Ріг, СШ № 36, 5-А клас).
Уляна Ібрагімова (Томаківська СШ № 1, 10 клас).
Микита Бернацький (Дніпродзержинська СШ № 30).
Софія Самохвалова (Дніпродзержинська СШ № 44, 9-Б).
Анастасія Пелих (Дніпродзержинський Центр позашкільної роботи та дитячої творчості).

Заохочувальні призи отримали наступні учасники:

Діана Пустова (Дніпродзержинська СШ № 5).
Юлія Комісарова, м. Кривий Ріг, Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді), БХ -11.
Ярослава Дехтярь (Дніпродзержинська гімназія № 11, 10-А клас).
Анастасія Боровльова (Дніпродзержинський Центр позашкільної роботи та дитячої творчості).

Результативність серед дітей молодшої вікової категорії:

Леонова Діана (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36, 5-А клас) - диплом учасника конкурсу ІІІ ступеню та цінний подарунок.
Пузанова Марія (Дніпродзержинський ЦПР та ДТ) - диплом ІІ ступеню та речовий презент.
Крупєннікова Олексія (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36, 5-А клас) - диплом І ступеню та цінний подарунок.

У номінації «Кольорове фото»:

Марія Шубіна («Станція юних технніків», Дніпропетровськ, Фотостудія « Світопис») - грошова премія та дипломом ІІІ ступеню.
Євгенія Балуцька («Станція юних технніків», Дніпропетровськ, Фотостудія « Світопис») - грошова премія та диплом ІІ ступеню.
Фролов Ярослав (Дніпродзержинський ЦПРтаДТ) - грошова премія та диплом І ступеню.

У номінації «Чорно-біле фото»:

Нівчик Данило (Технічний ліцей Дніпродзержинська, 9-В клас) - грошова премія та дипломом ІІІ ступеню.
Анна Банковская (Дніпродзержинська СШ № 40, 10 клас) - грошова премія та дипломом ІІ ступеню.
Комоза Ксенія (Дніпродзержинський комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості», гурток журналістики «Прес-центр «ТСН») - грошова премія та дипломом І ступеню.

У номінації «Найкраще кольорове фото» стала переможницею Бондар Ірина, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Вершина», гурток «Водний туризм» та отримала диплом І ступеню і грошову премію

За «Найкраще чорне-біле» фото диплом І ступеню та грошову премію отримала Демченко Крістіна (Дніпродзержинський технічний ліцей, 9-В клас).

Гран-Прі ІІ Відкритого фотоконкурсу «ОБ'ЄКТИВна реальність» здобула Анна Банковська (Дніпродзержинська СШ № 40, 10 клас, керівник Богдан Валерійович Башенко).

Окремо слід зазначити, що учасники отримали ще й особисту нагороду від фотомитця із Дніпродзержинську Олега Ткачова, а саме учасниці Анна Банковська СШ № 40 та Катерина Батченко, вихованка Дніпродзержинської Станції юних техніків). Дніпродзержинськ прийняли у дарунок Сертифікати на навчання в фото-школі «My Day media», курс "Обробка фотографій".

Церемонія закінчилась переглядом відео-вітанням Людмили Соловйової, однією із суддів та фотомитця зі Словаччини, та метра фото-справи і організатора конкурса Андрія Юрлова. Також присутні мали можливість переглянути світлини всіх учасників та «свіжу» добірку фото-робіт із Барселони від меценату фотоконкурса.

Маємо надію, що фотоконкурс «Об’єктивна реальність» продовжиться у своїх традиціях.

Центр позашкільної роботи та дитячої творчості в обличчі всіх організаторів дякує усім присутнім за підтримку та участь в Урочистої церемонії нагородження учасників ІІ Відкритого міського фотоконкурсу «ОБ’ЄКТИВна РЕАЛЬНІСТЬ».

Бажаємо всім учасникам яскравого життя та не менш вишуканих кадрів!

Катерина Хаврунова