Чимало українських музикантів зараз спільно з військовими боронять рідну країну від російської навали. Не стали винятком і учасники музичного гурту «SilverTown» із Кам’янського.

На своїй сторінці у соцмережі музиканти розповіли, що 24 лютого їх плани зазнали чергового відтермінування. Раніше, попри ковідні обмеження, «SilverTown» відзняв чергову відеороботу на трек, який лежав на полиці з минулого року. Кліп планували показати найближчим часом на телеканалі М2 та на YouTube-каналі. Запис альбому перейшов до наступної стадії, разом з цим гурт закінчив підготовку до зйомок наступного кліпу. Про це повідомляє https://mis.dp.ua/news-ua/uchasnyky-vidomogo-gurtu-z-kamyanskogo-staly-na-zahyst-krayiny/?fbclid=IwAR0X6gGLmfXDZeUyJJ6Mj86zFKoGy4kOoaycTbUd78lr7qyYaSi2voWMFpM

«У березні ми планували розпочати зйомки, але пан ху..ло вирішив нас врятувати, тож зараз, замість гітар та мікрофонів, більша частина гурту взяла до рук автомати та рації, замість сценічних костюмів – бронежилети та однострій ЗСУ і НГУ», – зазначають хлопці.

За їх словами, зведення альбому призупинилося тому, що студія, з якою музиканти хотіли співпрацювати, розташована в Харкові. Ательє, де було замовлено костюми для зйомок, теж призупинило роботу.

«Але ми Українці! Ми ніколи не зупинялись і нам не звикати бити ворогів тому, що ми нащадки великих воїнів Київської Русі! Ми не схилимо голову і не станемо на коліна тому, що ми нащадки козацького роду! І ми будемо йти вперед до своїх прагнень, тому що ми Європейці! І кожна руZZька свиня відповість нам за всі злочини, що скоїла у нас вдома. Перемога буде за нами! Все буде Україна! Слава Україні!» – наголошують учасники гурту.