На початку року Президія Верховної Ради СРСР прийняла Указ про встановлення медалі "Ветеран праці", якою нагороджуються трудящі за довгорічну сумлінну працю в народному господарстві, в галузі науки, культури, народної освіти, охорони здоров'я, в державних установах і громадських організаціях. Медаллю нагороджуються робітники, колгоспники і службовціпри досягненні пенсійного вікуі виході на заслужений відпочинокна знак визнання їх трудових заслуг.
Медаллю "Ветеран праці" вже нагороджено перших дніпродзержинців. Це - робітники заводу ім. Дзержинського старший горновий А.Я.Авраменко, машиніст шихтового крана Г.М.Антоненко та старший оператор Герой Соціалістичної Праці І.В.Верхогляд, працівники хімічного комбінату слюсарі М.І.Горенич і В.У.Панко, старший апаратник Придніпровського хімічного заводу І.О.Крисько й апаратник того ж підприємства І.І.Кулагін, машиніст обертових печей цементного заводу І.О.Павлюченко, слюсар вагонобудівного заводу імені газети "Правда" М.П.Шаповал та швачка швейної фабрики імені Чубаря В.А.Підуст.
Згідно з Положенням про медаль "Ветеран праці"почалося вручення медалей у трудових колективах, де працюють нагороджені. Голова виконкому міської Ради депутатів трудящих М.М.Ктитарєв в урочистій обстановці вручив медаль ветеранам Придніпровського хімічного заводу І.О.Криську та І.І.Кулагіну. Вручення медалей вже відбулося також на швейній фабриці, вагонобудівному заводі.
На знімку: голова виконкому міської Ради депутатів трудящих М.М.Ктитарєв вручає медаль "Ветеран праці" апаратникові Придніпровського хімічного заводу І.І.Кулагіну.
Фото Ю.Худолєя.
"Дзержинець" 31.12.1974