2 травня в Донецьку на стадіоні "Локомотив" команда "Дніпровець" зустрілась з господарями поля. В першому таймі воротар дніпродзержинців Литовченко пропустив два м'ячі. В другій половині гри Курчанінов на дванадцятій хвилині забиває перший у цьому сезоні гол. Більшого дніпродзержинці не могли зробити. Таким чином, на рахунку нашої команди появився ще один програш.

З чотирьох ігор "Дніпровець" набрав всього 2 очка і посідає чи не останнє місце в зоні. До якого часу триватиме таке ганебне відставання? Чи здатний старший тренер команди Голод виправити становище.

М.Завгородній.

***

3 травня юнаки команди "Дніпровець" зустрілись на першість республіки з юнацькою командою "Звезда" - Кіровоград. Це одна з найсильніших команд республіки, фіналіст торічної першості України серед юнаків. Гра закінчилась внічию з рахунком 2:2.