На пляжі Лівобережного дренажного каналу в честь Дня металургів пройшов волейбольний турнір. На трьох майданчиках боролися за право вважатися найсильнішими дніпропетровські "Славутич" і "Гіпромезом", а також дніпродзержинські команди: "Прометей" (в різних вікових групах), жіноча збірна 40 +, дівчата з ДЮСШ № 2 та металургійного коледжу, і кілька студентських колективів . Команда "Прометей" з Черемушек під керівництвом капітана команди Сергія Степанця (Микола Сікун, Олег Кизь, Андрій Борис, Олександр Криворот, Мирослав Удод) стала найкращою у віковій групі 55+. 16.07.2011. Верхнє фото.
![1986 Спартакіада УРСРз судомодельного спорту](/images/2017/2018/1986_Спартакіада_УРСРз_судомодельного_спорту.jpg)
Спартакіада УРСР по судомодельному спорту. Зліва направо Сергій Анікін, Євген Дмитрович Єрьоменко, Володимир Спиридонов, Сергій Бабченко. Тернопіль. 23.06.1986. Фото з архіву С.Анікіна.
![Команда Камянського в складі збірної області з армліфтингу стала першою на ЧУ 27 березня 2018](/images/2017/2018/Команда_Камянського_в_складі_збірної_області_з_армліфтингу_стала_першою_на_ЧУ_27_березня_2018.jpg)
Кам`янські армліфтери в складі збірної області стали першими на чемпіонаті України. 25.03.2018.
![Єрмашкевич з тренером Тимченко 12 жовтня 2012](/images/2017/2018/Єрмашкевич_з_тренером_Тимченко_12_жовтня_2012.jpg)
В кубку області з боїв ММА, що пройшов в Кривому Розі, вихованець тренера Костянтина Тимченко з спортклубу "Герць" Антон Єрмашкевич став переможцем в ваговій категорії +95 кг. 29.09.2012.
На базі ДЮСШ № 4 відбувся Всеукраїнський семінар з комбатан, який провів президент Східно-Європейської асоціації сінму хапкідо і комбатан Герман Валерійович Мочалін (шостий дан сінму хапкідо, третій лакан комбатан). 23.11.2007.
Текст Віктора КУЛЕНКА.