Тхеквондо

 

Тхеквондисти Олександр Кирпа, Владлен Лобанов, Олександр Карцев, Роман Нестеренко після тренування. 1993 год. Фото з архіву В.Лобанова.

 

Боротьба

 

У 1967 році в Дніпродзержинську з 16 по 19 листопада проводився фінал першості Центральної ради "Труд" з класичної боротьби. Змагання проводилися в спортивному клубі "Прометей". На фото зліва направо крайній - Іван Олексійович Вишницький, далі Іван Данилович Окатий, Олексій Павлович Бурма. Центральна рада "Труд" була в ті часи найсильнішим спортивним товариством в СРСР, - каже Іван Вишницький. - Я ставав 8 разів призером "Труда". А в 1967 році завоював срібну медаль". Фото з архіву І.Вишницького.

 

1994

 

1994 рік. Сидять зліва направо Валерій Шульга, Володимир Кургузов. Стоять Віктор Мельник, Анатолій Румянцев, Олександр Янченко, В'ячеслав Ус. "Ми любили часто ходити один до одного в гості і фотографуватися, - каже майстер спорту з боксу, тренер ДЮСШ № 2 В'ячеслав Шульга. - Всі, крім Слави Уса, були вже майстрами спорту. А Славко виконав лише норму кандидата. Я тоді попрацював чотири року в боксерському клубі "Ікар", який очолював Сан Санич (Олександр Янченко. - прим. автора). У той час найперспективнішим боксером клубу був Костянтин Рижко, який виступав у ваговій категорії 75 кг. Костя став п'ятим на чемпіонат світу на Кубі ". Фото з архіву Вяч. Шульги.

 

Грамота Коробский Александр 1996 г

 

Грамота Олександра Коробського за титул чемпіона світу з шашок-64 серед юніорів. 19-29 квітня 1996 року, місто Тирасполь.

 

1997 год

 

22 червня 1997 року. Трьохкілометровий заплив "Форсування Дніпра-97" (від турбази "Хімік" до Аульського плацдарму), присвячений двом знаковим подіям: 80-річчя присвоєння Кам'янському статусу міста і першої річниці Конституції України. На старт вийшли 53 учасники змагань. Серед них були і відомі спортсмени-інваліди. Зліва направо Віктор Волков (з милицями), Валентина Резніченко, Ірина Кириченко, призер Паралімпіади в Атланті Олена Акопян (в колясці) і їх тренер Юрій Вдовиченко. Фото Валерія Остапченко.

 

Тимощук и Перевязко

 

Першим чемпіоном в історії міського дайвінг-центру PRO-CLUB став учень сьомого класу СШ № 36 Василь Тимощук. Тренер Роман Перевязко вручає Василю диплом за перше місце у відкритій першості обласного дайв-центру PRO-CLUB з фрі-дайвінгу (плавання під водою з затримкою дихання) серед юнаків. 27.05.2011. Фото Віктора Куленка.

Текст Віктора КУЛЕНКА.