Бурхливі овації трибун, п'єдестали, медалі, зустрічі зі старовинними друзями... Все це здається таким далеким і таким близьким. Але спортивне життя в Академії роликового спорту м. Кам'янське не зупинилося, а навпаки прискорюється і рухається у напрямку головних стартів цього сезону.

Під керівництвом чудової тренерської команди у складі Тамари Цимбал, Вікторії Цимбал та Марії Коряк наші фігуристки готуються до кількох великих міжнародних стартів, включаючи Кубок Світу. "Ми вдячні ТОВ "Спортивний комплекс "Здорове життя" за надану можливість провести повноцінну підготовку до міжнародних стартів", - говорить Тамара Цимбал.

Буквально за місяць наші вихованці стартуватимуть на міжнародній спортивній арені та поведуть боротьбу за золоті медалі на найбільших змаганнях Европи та світу.

 

 

4-5 червня в італійському місті Фоссо-Венеція відбудеться міжнародний турнір з фігурного катання на роликових ковзанах DIAMOND SKATE TROPHY 2022. На цих престижних змаганнях українська збірна команда буде представлена 17 спортсменами сред яких є і кам`янські фігуристки Вікторія Цимбал, Анна Бєляєва, Аріна Токарєва, Ніка Корабльова і Софія Абдулаєва.

23-26 червня в Ріміні (Італія) пройде міжнародний турнір MSP ITALIA 2022 – Memorial “LARA LUPINC”. На цьому турнірі до нашої команди буде прикуто багато уваги, оскільки це дебют для українських спортсменок на квадах. Вперше Україна буде представлена ​​у цій дисципліні, і наші дівчата з Кам'янського Олександра Підгородецька, Марія Гриб, Олександра Погорєлова будуть першими.

7-10 липня  відбудеться один з найпрестижніших турнірів сезону Кубок Світу WORLD OPEN 2022 WIFSA. Збірна команда України буде представлена ​​37 спортсменами у таких дисциплінах як соло-танці, одиночне катання серед чоловіків та жінок, квартети, шоу-групи. Академію роликового спорту представлять у збірній України Вікторія Цимбал, Маргарита Тарадайко, Анна Бєляєва, Катерина Литвишко.