Призерки6243607 6452628338156047 2544156574662284997 n

В італійському Ріміні, з 21 по 25 червня проходили міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах MSP INTERNATIONALE 2023, MSP ITALI CAMPIONATE, Memorial R.D.Battinelli. Команда Камянської Академії роликового спорту завоювала три золоті і одну срібну медалі.

Понад тисячу учасників з Італії, Естонії та України показували свою спортивну майстерність. Вихованці тренерського штабу Кам`янської Академії роликового спорту Тамари і Вікторії Цимбал, Анни Віннік та Марії Коряк чотири рази піднімалися на п`єдестал пошани. Золоті медалі вибороли Олександра Подгородецька, Дар'я Шульга і Злата Сметська. "Срібло" в активі Аріани Рябко.

В запеклій боротьбі з фігуристками-суперницями, Марія Гриб посіла чотирнадцяту позицію в категорії Piccoli Livelo 2, quad. З хорошим результатом дебютувала на своїх перших міжнародних змаганнях Амалія Рябко. Дівчина стала п'ятою в категорія Cuccioli B, livello 1, quad. Чотирнадцяте та п'ятнадцяте місце в категоріъ Medi Lovello 1, quad у Катерини Пометун та Ульяни Мироненко. Дев'ятнадцята та двадцять перша позиції в категорії Piccoli Livelo 1, quad у Єлизавети Слюсар і Ксенії Влісенко. Завдяки хорошим результатам, показаних нашими фігуристками, команда Кам`янської Академії роликового спорту посіла тринадцяту позицію в командному заліку серед тридцяти семи клубів-учасників.